CGJ4C2C0G1H681J060AA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 5 298
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 304
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 129
680 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGJ4C2C0G1H681J060AA
Numer produktu DigiKey
445-8145-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8145-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CGJ4C2C0G1H681J060AA
Opis
CAP CER 680PF 50V C0G 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CGJ4C2C0G1H681J060AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)