08055A681J4T2A
Numer produktu DigiKey
478-KAM21BCG1H681JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAM21BCG1H681JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAM21BCG1H681JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
08055A681J4T2A
Opis
CAP CER SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
08055A681J4T2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)