AC0805JRNPO9BN681 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AC0805JRNPO9BN681 |
Opis | CAP CER 680PF 50V C0G/NPO 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 680 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AC0805JRNPO9BN681 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,028" (0,70mm) |