CGA4J1X7T0J226M125AC nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 69 136
Arkusz danych
Taiyo Yuden
22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7T 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGA4J1X7T0J226M125AC
Numer produktu DigiKey
445-CGA4J1X7T0J226M125ACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CGA4J1X7T0J226M125ACCT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CGA4J1X7T0J226M125ACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA4J1X7T0J226M125AC
Opis
AUTOMOTIVE GRADE,0805,X7T,6.3V,2
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CGA4J1X7T0J226M125AC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)