GRT21BD70J226ME13L
Numer produktu DigiKey
490-GRT21BD70J226ME13LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GRT21BD70J226ME13LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GRT21BD70J226ME13LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRT21BD70J226ME13L
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X7T 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7T 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRT21BD70J226ME13L Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)