GCJ21BD70J226ME02L
Numer produktu DigiKey
490-GCJ21BD70J226ME02LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCJ21BD70J226ME02L
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X7T 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7T 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)