C3216X5R0J226M160AA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 46 033
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 316 380
Arkusz danych
Similar
Similar
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C3216X5R0J226M160AA
Numer produktu DigiKey
445-1427-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C3216X5R0J226M160AA
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C3216X5R0J226M160AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)