Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 648 191
Arkusz danych
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 14 271
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL31A226MQHNNNF
Numer produktu DigiKey
CL31A226MQHNNNF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL31A226MQHNNNF
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL31A226MQHNNNF Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)