C3216X6S1A226M160AB
Numer produktu DigiKey
445-14755-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14755-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14755-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X6S1A226M160AB
Opis
CAP CER 22UF 10V X6S 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X6S 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X6S1A226M160AB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)