PFE500SA-48
Numer produktu DigiKey
285-PFE500SA-48-ND
Producent
Numer produktu producenta
PFE500SA-48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 504W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 10,5A 85 - 265V~ Wejście
Modele EDA/CAD
PFE500SA-48 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
91%
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Moduł 11-DIP, full brick
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,50" (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Regulacja linii
96mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
10,5A
Regulacja obciążenia
96mV
Moc (W)
504 W