PFE500SA-28
Numer produktu DigiKey
285-PFE500SA-28-ND
Producent
Numer produktu producenta
PFE500SA-28
Opis
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 28V 18A 85 - 265V~ Wejście
Modele EDA/CAD
PFE500SA-28 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
0.89
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Moduł 11-DIP, full brick
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,50" (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Napięcie - wyjściowe 1
28V
Regulacja linii
56mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
18A
Regulacja obciążenia
56mV
Moc (W)
504 W