PFE1000FA-48 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK-Lambda
W magazynie: 0
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 21A 85 - 265V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PFE1000FA-48
PFE1000FA-48
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE1000FA-48
Numer produktu DigiKey
285-2516-ND
Producent
Numer produktu producenta
PFE1000FA-48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PFE1000FA-48 Modele
Kategoria
Funkcje
Zdalne wł./wył., wejście uniwersalne
Producent
TDK-Lambda
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
90%
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 21-DIP
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
6,30" x 3,94" x 0,53" (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Regulacja linii
96mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
21A
Regulacja obciążenia
96mV
Moc (W)
1008 W