HWS3000G-24
Numer produktu DigiKey
285-HWS3000G-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
HWS3000G-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 3000W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 265V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HWS3000G-24 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
91%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Rozmiar / wymiar
10,60" x 5,90" x 2,40" (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Prąd - wyjściowy 1
125 A
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 2
125 A