HWS3000GT-24
Numer produktu DigiKey
285-HWS3000GT-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
HWS3000GT-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 3000W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 170 - 265V~ (3 fazy) Wejście
Modele EDA/CAD
HWS3000GT-24 Modele
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
91%
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe
170 - 265V~ (3 fazy)
Rozmiar / wymiar
10,60" x 5,90" x 2,40" (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
125 A
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 2
125 A