RWS1500B24
RWS1500B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS1500B-24
Numer produktu DigiKey
285-RWS1500B-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWS1500B-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 265V~, 120 - 340V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RWS1500B-24 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
0.88
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 60°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~, 120 - 340V=
Rozmiar / wymiar
10,28" x 5,00" x 2,48" (261,0mm x 127,0mm x 63,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy 1
63 A