RPS120-12-CU
Numer produktu DigiKey
4106-RPS120-12-CU-ND
Producent
Numer produktu producenta
RPS120-12-CU
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 96W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 8A
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
8A
Producent
Selec Controls USA Inc.
Moc (W)
96W
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
Przemysł, ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
0.89
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,84" x 1,69" x 4,32" (97,5mm x 43,0mm x 109,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
127V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
370V
Numer standardowy
62368-1; UL 508
Napięcie - wyjściowe 1
12V