FXP831.07.0100C
Numer produktu DigiKey
931-1121-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXP831.07.0100C
Opis
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,4GHz, 5,4GHz Bluetooth, DSRC, V2V, Wi-Fi, Zigbee™ Płaska łata Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz, 4,9GHz - 6GHz 3dBi, 5,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FXP831.07.0100C Modele
Kategoria
Liczba pasków
2
Producent
Taoglas Limited
VSWR
2,5
Seria
Wzmocnienie
3dBi, 5,5dBi
Opakowanie
Torba
Moc - maks.
2 W
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz, 5,4GHz
Wysokość (maks.)
0,004" (0,10mm)
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz, 4,9GHz - 6GHz