PC11.07.0100A
Numer produktu DigiKey
931-1073-ND
Producent
Numer produktu producenta
PC11.07.0100A
Opis
RF ANT 2.4GHZ/5.2GHZ FLAT PATCH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,4GHz, 5,2GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Płaska łata Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz, 4,9GHz - 5,9GHz 3dBi, 4,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PC11.07.0100A Modele
Kategoria
Liczba pasków
2
Producent
Taoglas Limited
Wzmocnienie
3dBi, 4,5dBi
Seria
Moc - maks.
2 W
Opakowanie
Torba
Funkcje
Kabel - 100mm
Status części
Aktywny
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Typ mocowania
Samoprzylepna
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Wysokość (maks.)
0,031" (0,80mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz, 5,2GHz
Zastosowania
Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz, 4,9GHz - 5,9GHz