FXP14.24.0100B
Numer produktu DigiKey
931-1130-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXP14.24.0100B
Opis
RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSPA, PCS, UMTS, WCDMA Płaska łata Anteny RF 2dBi, 1,5dBi, 3dBi, 2,5dBi, 2dBi, 2,5dBi I-PEX MHF4 Samoprzylepna
Kategoria
Straty odbiciowe
-7dB, -12dB, -8dB, -9dB, -9dB, -8dB
Producent
Taoglas Limited
Wzmocnienie
2dBi, 1,5dBi, 3dBi, 2,5dBi, 2dBi, 2,5dBi
Opakowanie
Torba
Moc - maks.
5 W
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
Telefonia komórkowa
Zakończenie
I-PEX MHF4
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz
Wysokość (maks.)
0,004" (0,10mm)