TMK107BJ105KA-T
Numer produktu DigiKey
587-1248-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1248-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1248-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TMK107BJ105KA-T
Opis
CAP CER 1UF 25V X5R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
TMK107BJ105KA-T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)