C0603C105K3PACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0603C105K3PACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C105K3PACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603C105K3PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C105K3PACTU
Opis
CAP CER 1UF 25V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
49 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603C105K3PACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)