TMK105BJ105KV-F
Numer produktu DigiKey
587-5947-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-5947-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-5947-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TMK105BJ105KV-F
Opis
CAP CER 1UF 25V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
TMK105BJ105KV-F Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)