NRV2010T4R7MGF
Numer produktu DigiKey
587-NRV2010T4R7MGFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-NRV2010T4R7MGFCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-NRV2010T4R7MGFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRV2010T4R7MGF
Opis
FIXED IND 4.7UH 820MA 320 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 820 mA 320mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
760mA
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
320mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)