SRN2010BTA-4R7M
Numer produktu DigiKey
118-SRN2010BTA-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN2010BTA-4R7MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN2010BTA-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN2010BTA-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 1.3A 474 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.3 A Maks. 474mOhm 0806 (2016 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN2010BTA-4R7M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 474mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
42MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
2010
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
900mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)