LSXPD2020KKT4R7M0G
Numer produktu DigiKey
587-LSXPD2020KKT4R7M0GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSXPD2020KKT4R7M0GCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSXPD2020KKT4R7M0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSXPD2020KKT4R7M0G
Opis
FIXED IND 4.7UH 820MA 320 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 820 mA 320mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
LSXPD2020KKT4R7M0G Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
760mA
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
320mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)