MSASJ219JB5226MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASJ219JB5226MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASJ219JB5226MTNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASJ219JB5226MTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASJ219JB5226MTNA01
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSASJ219JB5226MTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)