GRM219R60J226MEA0D
Numer produktu DigiKey
490-14463-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-14463-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-14463-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM219R60J226MEA0D
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GRM219R60J226MEA0D Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)