CL21A226MQCLRNC
Numer produktu DigiKey
1276-2413-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-2413-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-2413-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL21A226MQCLRNC
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL21A226MQCLRNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)