EMK107C6105KA-T
Numer produktu DigiKey
587-4862-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-4862-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-4862-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EMK107C6105KA-T
Opis
CAP CER 1UF 16V X6S 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X6S 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
EMK107C6105KA-T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)