C1608X6S1C105K080AC
Numer produktu DigiKey
445-7436-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-7436-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-7436-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1608X6S1C105K080AC
Opis
CAP CER 1UF 16V X6S 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X6S 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1608X6S1C105K080AC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)