GRT188C81C105KE13D
Numer produktu DigiKey
490-12284-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-12284-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-12284-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRT188C81C105KE13D
Opis
CAP CER 1UF 16V X6S 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X6S 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRT188C81C105KE13D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)