TXETDCSANF-20.000000
Numer produktu DigiKey
1664-TXETDCSANF-20.000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1664-TXETDCSANF-20.000000CT-ND - Taśma cięta (CT)
1664-TXETDCSANF-20.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TXETDCSANF-20.000000
Opis
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SNWV
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 2,8V - 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TXETDCSANF-20.000000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)