RP20-4805SFW
Numer produktu DigiKey
945-2533-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP20-4805SFW
Opis
DC DC CONVERTER 5V 20W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 4A 18V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RP20-4805SFW Modele
Kategoria
Moc (W)
20 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
OVP, SCP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 63°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
86%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
4A
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 6
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Rurka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
5W magazynie