STP310N10F7
Numer produktu DigiKey
497-13233-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STP310N10F7
Opis
MOSFET N CH 100V 180A TO-220
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 180A (Tc) 315W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Modele EDA/CAD
STP310N10F7 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
180 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
12800 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
315W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,7mOhm przy 60A, 10V