STP315N10F7
Numer produktu DigiKey
497-14717-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STP315N10F7
Opis
MOSFET N-CH 100V 180A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 180A (Tc) 315W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Modele EDA/CAD
STP315N10F7 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
180 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
12800 pF @ 25 V
Opakowanie
Rurka
Straty mocy (maks.)
315W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,7mOhm przy 60A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA