IXFK140N30P
Numer produktu DigiKey
238-IXFK140N30P-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXFK140N30P
Opis
MOSFET N-CH 300V 140A TO264AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 300 V 140A (Tc) 1040W (Tc) Otwór przelotowy TO-264AA (IXFK)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 8mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
185 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
14800 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
1040W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
300 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-264AA (IXFK)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
24mOhm przy 70A, 10V