STM32L152RBT6
Numer produktu DigiKey
497-11199-ND
Producent
Numer produktu producenta
STM32L152RBT6
Opis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
STM32L152RBT6 Modele
Rozmiar RAM
16K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 20x12b; D/A 2x12b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz