ESDALC6V1-1U2
Numer produktu DigiKey
497-8752-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-8752-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-8752-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ESDALC6V1-1U2
Opis
TVS DIODE 3VWM ST0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zacisk Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 0201
Modele EDA/CAD
ESDALC6V1-1U2 Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
20W
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
12pF przy 1MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
6,1V