ECS-.327-12.5-12R-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-.327-12.5-12R-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-.327-12.5-12R-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-.327-12.5-12R-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-.327-12.5-12R-TR
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-.327-12.5-12R-TR Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (2x1,2)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Pojemność obciążenia
12,5pF