STM32L151VBT6
Numer produktu DigiKey
497-11195-ND
Producent
Numer produktu producenta
STM32L151VBT6
Opis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
Modele EDA/CAD
STM32L151VBT6 Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
4K x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
16K x 8
Status części
Nie do nowych projektów
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 24x12b; D/A 2x12b
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M3
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz