STM32L052R8T6
Numer produktu DigiKey
497-14905-ND
Producent
Numer produktu producenta
STM32L052R8T6
Opis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 64K x 8 FLASH 64-LQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
STM32L052R8T6 Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
2K x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
8K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,65V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 16x12b; D/A 1x12b
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M0+
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz