STM32L051K8T6TR
Numer produktu DigiKey
497-18809-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-18809-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-18809-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STM32L051K8T6TR
Opis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32LQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 64K x 8 FLASH 32-LQFP (7x7)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STM32L051K8T6TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
2K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
8K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,65V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 10x12b
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M0+
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz