STM32L051C8T3
Numer produktu DigiKey
497-15204-ND
Producent
Numer produktu producenta
STM32L051C8T3
Opis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 64K x 8 FLASH 48-LQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
STM32L051C8T3 Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
2K x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
8K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,65V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 10x12b
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Prędkość
32MHz