STM32L031K6T7
Numer produktu DigiKey
497-16269-ND
Producent
Numer produktu producenta
STM32L031K6T7
Opis
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 32K x 8 FLASH 32-LQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
STM32L031K6T7 Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
1K x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
8K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 10x12b
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Prędkość
32MHz