STM32L031K6T6TR
Numer produktu DigiKey
497-18806-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-18806-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-18806-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STM32L031K6T6TR
Opis
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 32K x 8 FLASH 32-LQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
STM32L031K6T6TR Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
1K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
8K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 10x12b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz