STM32L011G4U6TR
Numer produktu DigiKey
497-18803-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-18803-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-18803-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STM32L011G4U6TR
Opis
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28UFQFPN
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4)
Modele EDA/CAD
STM32L011G4U6TR Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
2K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,65V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 10x12b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz