STM32L011D4P7
Numer produktu DigiKey
497-17887-ND
Producent
Numer produktu producenta
STM32L011D4P7
Opis
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 14TSSOP
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 14-TSSOP
Modele EDA/CAD
STM32L011D4P7 Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
2K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,65V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 4x12b
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Prędkość
32MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
14-TSSOP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, DMA, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
14-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)