STM32L010RBT6 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
NXP USA Inc.
W magazynie: 2 085
Arkusz danych
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
64 LQFP
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L010RBT6
Numer produktu DigiKey
497-19665-ND
Producent
Numer produktu producenta
STM32L010RBT6
Opis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STM32L010RBT6 Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
20K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 16x12b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz