STM32L010RBT6TR
Numer produktu DigiKey
497-STM32L010RBT6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
STM32L010RBT6TR
Opis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
STM32L010RBT6TR Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar RAM
20K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 16x12b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz