STD10NM60N
Numer produktu DigiKey
497-10021-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-10021-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-10021-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STD10NM60N
Opis
MOSFET N-CH 600V 10A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 10A (Tc) 70W (Tc) Montaż powierzchniowy D-PAK
Modele EDA/CAD
STD10NM60N Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
19 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±25V
540 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
70W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
550mOhm przy 4A, 10V